Witamy w Szkole Języków Obcych „Blabber School”!

Prowadzimy kursy języka angielskiego na wszystkich poziomach zaawansowania dla wszystkich grup wiekowych.W szkole językowej Blabber School pragniemy zapewnić warunki do nauki języka na najwyższym poziomie. Dlatego:

  • Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę nauczycieli z doświadczeniem w nauczaniu języka angielskiego jako języka obcego zarówno dzieci, młodzież jak i dorosłych.
  • Metody nauki oraz materiały dobierane są odpowiednio do wieku oraz poziomu kursantów. Zajęcia realizowane są w oparciu o podejście komunikacyjne (Communicative Approach), zakładające czynne używanie języka już od pierwszych lekcji, rozwijające równomiernie wszystkie kompetencje językowe, ze szczególnym naciskiem na kształcenie umiejętności porozumiewania się w języku obcym. Na zajęciach korzystamy z nowoczesnych technologii, a lekcje urozmaicane są filmami, grami i piosenkami.
  • Realizujemy program National Geographic Learning. Na zajeciach rozwijamy nie tylko umiejętności językowe, ale też ogólne kompetencje Słuchaczy. Wzbogacamy wiedzę o świecie, aktualnych problemach globalnych, zwyczajach i tradycjach innych kultur. Rozwijamy tak ważne dziś umiejętności: krytycznego myślenia, analizowania informacji, formułowania własnego punktu widzenia, prezentacji.
  • Systematycznie sprawdzamy postępy językowe Kursantów poprzez okresowe testy pisemne. Kurs kończy się pisemnym i ustnym egzaminem wewnętrznym, którego zdanie jest warunkiem otrzymania certyfikatu National Geographic Learning i kontynuowania nauki na następnym poziomie.
  • Lekcje odbywają się w dobrze wyposażonych i wygodnych salach, w małych grupach od 5 do 8 osób. Dzieki temu nauka przebiega sprawnie, a lektor może poświęcić każdemu Słuchaczowi tyle samo uwagi.

Zapraszamy!

Zapisy na Rok Szkolny 2020/2021!

Rozpoczęliśmy zapisy! Sekretariat Szkoły czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 15:30 do 18:00. Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego pod numerem 570 267 733.